"Minapildi restart" paberraamat

12-osaline tööraamat annab lugejale sammhaaval julgust, selgust ja inspiratsiooni viia sisse ammu soovitud positiivsed muudatused oma elus – olgu selleks uus töö, uus suhe, parem tervis või lihtsalt tervem ja õnnelikum minapilt. Motivatsioon tekib seda täites. 

Minapildi Restart“ on eelkõige loodud selleks, et inimesed ei eksleks ringi otsides tuge, abi, selgust mujalt, vaid oskaksid vaadata enda sisse, näeksid takistavaid mustreid ja leiaks enesekindluse ja selguse teha otsuseid, mis aitavad neil elada oma tõde. 

Kõik me tahame ikka ja alati paremini elada aga tõde on ka see, et igal ühel meist on enda sisemised hirmud, takistused ja vanad mõttemustrid, mis meid kinni hoiavad Minapildi restart selgitab lahti autori vaatenurgast muutuste 12-faasi, mida igaüks meist võiks endale teadvustada. Motivatsioon, eesmärk, tegevuskavad – kõik need on alles muutuste teekonna algus.

„See programm sai täiuslik, sest selle sündi on jälginud ja kaasa teinud rohkem kui 1000 minu e-kogukonna inimest – ja veel koroonasuvel! Ilma oma kogukonna tagasisideta ei oleks see tööraamat kindlasti nii äge. Tänu neile säilis motivatsioon seda kirjutada ja olen hästi tänulik!“ Kati Suun

22,95

Category