"Ma ei ole hullult ilus" paberraamat + TASUTA veebiseminar

PANE TÄHELE! Raamatut on hetkel võimalik ette tellida, see ilmub septembris – seega hiljemalt oktoobri alguseks on see sinu valitud pakiautomaadis.
Täna ette tellides tuleb kingituseks kaasa veebiseminar “Väline ilu algab sisetundest”

Tänu teadlikku mõtteviisi arendamisele ja oma teekonnal kogetud kogemuste ja õpitud tarkustele on täna Kati võimsam, kui kunagi varem. Kui esimene raamat räägib eelmainitud teekonnast ja uuest algusest, siis teine raamat “Minapildi Restart” aitab selle teadlikult ka läbi teha. Esimesed kaks võtavad kokku inimesel emotsionaalse, hingelise ja vaimse mina. Tervikuks on vaja ka kehaline mina teadlikult toimima panna. 

Raamatus “Ma ei ole hullult ilus” toob autor välja, mida ta nende tervenemise aastate jooksul just kahelise tasakaalu kohta on õppinud. Diagnoosiga tuli kaasa krooniline stress, paanikahood ja söömishäired.  Sellega tuli aga kaasa füüsilise tervise halvenemine ja kehalised muutused nagu – kaalutõus, tselluliidi vohamine, tuhkkuiv pudenev nahk, väljalangevad juuksed, ebaregulaarne menstruatsioon ja pidev väsimus, jõuetus ja madal energiatase. See teekond aitab sinul seda kõike ennetada – või siis koos Katiga 60-päeva jooksul endale üks kehaline restart teha. 

22,95

Category