TEENUSED

Aga sina tahad vist teada, et olen motivatsioonipartner ja  suhtumise treenerMinu erialane igapäevatöö on olla turundusstrateeg ning külalislahkuse ekspert. Üks osa ajast tegelengi oma valdkonnas nõustamiste ja koolitustega, mis hõlmavad klienditeenindust, -psühholoogiat ja teekonda. Teen ka digitaalse-külalislahkuse koolitusi ning programme. Olen käivitanud ja juhtinud mahukaid heategevusprojekte, mille eest omistati mulle ka Aasta Haridussõbra tiitel. Olin teenindusjuhina Kõue Mõisa käivitamise juures, olen loonud ning juhtinud 5 aastat auhinnatud coachingumaja, mis kuulutati üheks parimaks koolitusmajaks Eestis, kirjutanud mitmeid suuri projekte, olnud enda kohviku ja pagarikoja omanik ning turundusjuht ning loonud noorte töölevärbamise platvormi „Suvetiim“, kus rohkem kui poolsada noort klienditeenindajat sai välja valitud, välja koolitatud. Olen ka Äripäeva Akadeemias koolitaja ning teen koostööd nii suurte, kui ka väiksemate ettevõtetega. 

Teine osa ajast olen vaimse tervise ja läbipõlemise ennetamise konsultant ja kogemusnõustaja. Vaimne heaolu, inimesed ja nende isiklikud muutused edus, suhetes ning maailmavaates on minu kirg. Kasutan oma töös meeleteadliku arengunõustamist ehk mindfulness coachingut, mida täiendan omandatud NLP (Master Practioner) tehnika, TMK ehk teadliku muutuse kunsti meetodi, Tallinna Ülikoolis omandatud psühholoogia aluste, EBS-is omandatud coachingu teooria, pärimusmeditsiini õppides omandatud füüsilise ja vaimse terviseteadlikkuse ning oma elust saadud praktiliste kogemustega. Kirjutan ning avaldan ning pakun ka personaalset nõustamist. Töötan nii ettevõtete kui ka indiviididega. 

Minu tugevuseks motivatsioonipartneri, konsultandi ja koolitajana on võime näha ja kaasa rääkida suures pildis – olgu selleks turundus, müük või klienditeekond – ning kindlasti leian meeskondadega üsna kiiresti kontakti. Vaimse tervise osas räägib kindlasti minu kasuks ehk mitte nii positiivne aga kindlasti väga õpetlik asjaolu – see , et ma olen korra juba ise maani maha põlenud ja tean täna täpselt, mida ise tegema pean, et oma vaimne tervis tugevana hoida ja oskan seda ka juhtidele ning meeskondadele edasi anda.

MINU KLIENDID:

Apollo grupp
Diivaniparadiis
Orkla
Scoro
TopAuto
Confido
Ibis hotels
Valge Klaar
The Harmi School Project
Metropoli Spa Hotel
Tallinna Loomaaed
Wasa Resort
Scroll to Top