TEENUSED

Olen meeskonnakoolitaja, turundusstrateeg ja juhtide meeleteadlik arengunõustaja (mindfulness coach). Minu enda ettevõtted on tegelenud nii privaatse coachingumaja pidamise kui ka kohviku, ökopoe ja pagarikoja majandamisega. Olen pikalt olnud tegev koolitusturismis – EAS pärjas minu tegemisi EHE kvaliteedimärgisega. Vedanud olen suuri heategevusprojekte – saanud selle eest aasta haridussõbraks. Lisaks olen kirjutanud edukaid riigihankeid ja äriplaane ning aidanud omanike parema käena avalda erinevaid toitlustusettevõtteid. Minu tugevuseks on laialdased teadmised strateegiate ja süsteemide loomisest, turundusest, müügist, ettevõtlusest aga ka tänapäeval möödapääsmatust digitaalsest külalislahkusest ja klienditeekonna kaardistamisest. Minu oskuste ringi täiendavad ka laialdased teadmised vaimsest tervisest, eelkõige läbipõlemise ennetamisest meeskonnas – sellest olen kirjutanud raamatu “Ma ei ole hullult lahe”. Ise pean enda parimaks omaduseks näha suurt pilti ja püüda kinni infoväljast just need kõige unikaalsemad värsked ideed – olgu selleks mõni uudne äriline kontseptsioon, kaval müügistrateegia või värske turundussõnum. 

Previous
Next

UUS! Lühikoolitus meeskonnale: personaalne motivatsioon ja enesekindlus 👇

KELLELE: Meeskonnaliikmetele, kes tulevad pärast pikalt kodus töötatud aega tööle tagasi. Me kõik tahame näha sisemiselt säravaid, enesekindlaid ja motivatsiooniga täis laetud inimesi. See on võimalik, kui teha läbi kiire 10-sammuline motivatsiooniboost meeskondadele.!

UUS! Meeleteadlik arenguprogramm meeskonnajuhile 👇

KELLELE: Juhile, personalijuhile - kõigile, kes tegelevad inimeste juhtimisega ja tahaks seda teha teadlikumalt, läbi meeleteadlike tehnikate!

UUS! Arenguprogramm turismi- ja toitlustusvaldkonna ettevõtetele 👇

KELLELE: Turismi- ja toitlustusvaldkonna juhtidele/ omanikele. Ps.Teeme kohe selgeks, et allahindlused EI OLE õige viis uuesti jalule tõusta. Kutsu mind appi. Teeme targemalt! Koos kaardistame sinu ettevõtte väärtused, paneme paika turundusstrateegia, teeme tööd külalislahkusega ja leiame viisi, kuidas saaksid just sina oma ettevõttega sel karmil ajal särava comebacki teha!

MINU KLIENDID:

Apollo grupp
Diivaniparadiis
Orkla
Scoro
TopAuto
Confido
Ibis hotels
Valge Klaar
The Harmi School Project
Metropoli Spa Hotel
Tallinna Loomaaed
Wasa Resort
Scroll to Top