KLIENDI LEIDMINE, HOIDMINE JA KÕNETAMINE

MEESKONNAKOOLITUSED, KOMMUNIKATSIOON JA KONSULTATSIOONID.

Kati töötab meeskondadega, kes peavad igapäevaselt leidma, hoidma ja kõnetama klienti. Nii aitab ta kokku seada turundusstrateegiaid ja sõnumeid, et klienti leida, lisaks luua vettpidava külalislahke kommunikatsioonikava, et klienti kõnetada. Kati treenib meeskonna suhtumist, et ettevõte oskaks oma klienti ka hoida. Igapäevaselt tegeleb ta mitmete ettevõtete motivatsioonipartnerina, külalislahkuse ( sh digitaalse külalislahkuse) koolitajana.

Kõik meeskonnakoolitused on unikaalsed, sest need on kokku kirjutatud vastavalt ettevõtte vajadusele. Nii on Kati loonud programme, koolitanud meeskondi ja andnud loenguid nii väiksematele kui ka suurematele ettevõtetele - Apollo Grupp, Confido kiirkliinikud, Elisa Eesti, Myfitness Eesti, Orkla Eesti, Muster sisustussalong, Metropol Spa, Diivaniparadiis, Wasa Restort SPA, Scoro Software, Töötukassa, Topauto, Ibis Tallinn Centre, Circle K jpt.

ENESEJUHTIMINE JA VAIMNE TERVIS

RAAMATUD, LOENGUD JA INSPIRATSIOONIHOMMIKUD MEESKONDADELE.

Kati Suun on kirjutanud kaks raamatut vaimse tervise teemadel. Mõlemad raamatud kannavad endas sõnumit, et kõige olulisem on inimese vaimse tervise juures see, et oskaksime igapäevaselt ennast juhtida. Esimene raamat "Ma ei ole hullult lahe" keskendub Kati enda kogemuse edasi andmisele ja vaimse tervise probleemide ennetamise jaoks olulistele tehnikatele ja praktilistele harjutustele. Teine raamat "Minapildi Restart" aitab inimesel viia läbi oma elus vajalikud positiivsed muudatused. Meeskonnakoolitustel pühendab koolitaja ka sellele valdkonnale oma osa. Lisaks annab Kati vaimse enesejuhtimise teemadel ka loenguid.

Särtsakas stand-upi sugemetega inspiratsioonitund ja kohtumisõhtu “Hullud lood”

Sõbrad – pole soovitatav külla minna. Kontor – parem hoiduda. Kinod ja teatrid – kindlasti mitte minna. Jõulupeod – absoluutne ei!

Midagi pole teha, aga enamik eestlasi on selle pideva hirmutamise tõttu juba vabatahtlikult vahetanud oma sügisväsimuse talvemasenduse vastu. Et seda veidigi talutavamaks teha, on oma jõud ühendanud meelelahutaja ja #aastaema Liina Pulges ning vaimse enesejuhtimise koolitaja Kati Suun.Nad tulevad su kontorisse või virtuaalsele jõulupeole ning teevad tuju paremaks. Te saate koos meeskonnaga kuulda lugusid nende uskumatust elust, nende üle naerda ning lõpus koos tõdeda, et pole teie elul viga midagi.

Kuigi Liinal on neli last ja ta elab Tartus (!), siis on ta sellest hoolimata saavutanud seisu, kus temast on saanud peategelane sarjas „Lihtsa elu Liina”. Ja siis on meil siin kahe raamatu autor Kati Suun, kes on omal nahal ära katsetanud mitu vaimset häiret ning hobi korras käinud läbi kõik eesti šamaanid ning ingli- ja kristalliterapeudid.

Nende lood on nii uskumatud, et pidevalt tekib küsimus – kas nad on ikka oma tänased rohud ära võtnud? Vastus on jah ning lisaks oma lugudele annavad nad teile mõned head näpunäited, kuidas teiegi saate oma elu paremaks muuta ning kogu sellest jamast võitjana välja tulla.

Esimene õhtu
Esimene Hullude lugude õhtu leiab aset Tallinnas, Solarise Kunstigaleriis  neljapäeval, 19. novembril. Viimased piletid Ticketerist! 

Tellimine
Telli oma firmasse või jõulupeole inspiratsioonitund “Hullud lood” siit:
Kati Suun
info@katisuun.ee
5220 145

Scroll to Top