TEENUSED

KLIENDITEEKOND, TURUNDUS JA MEESKONNACOACHING
Minu erialane valdkond puudutab külalislahkust, klienditeekonda ja turundusstrateegiaid ning sõnumeid. Aitan ettevõtetel leida, hoida ja kõnetada kliente. 
LEIDA – turundussõnumid, sisututundus ja turundusstrateegia
HOIDA – Meeskonnakoolitused, ettevõtte unikaalse “külalislahkusekeele” leidmine ja tööle panemine
KÕNETADA – turundus ja kommunikatsioon
Tegelen meeskondliku külalislahkuse suurendamisega aga ka digitaalse klienditeeninduse külalislahkemaks muutmisega. Aitan erinevatel ettevõtetel leida üles oma “külalislahkusekeele”, kaardistada klienditeekonda ja muuta igapäevane kliendisuhtlus digitaalsetes kanalites külalislahkemaks. Kõik meeskonnakoolitused on unikaalsed, sest need on kokku kirjutatud antud ettevõtte vajadustele. Nii olen kokku kirjutanud unikaalseid loenguid ja koolitusprogramme erinevatele ettevõtetele nagu Apollo Grupp, Confido kiirkliinikud, Elisa Eesti, Orkla Eesti, Muster Sisustussalong, Metropol SPA Hotellid, Wasa Restort SPA, Scoro Software, Töötukassa, Topauto, Ibis Tallinn Centre jpt. 
VAIMNE ENESEJUHTIMINE JA LOENGUD
Minu maailmavaade toetab aga nende protsesside täitmisel inimest ennast, tema enesejuhtimist ja vaimset tervist. Seega, inimestel aitan ma saada paremat aimu sellest, kuidas ennast oma igapäevatöös vaimselt paremini juhtida. Viin läbi vaimse enesejuhtimise töötubasid ka meeskondadele. 
Tean, et parima tulemuse meeskonnas toovad aga inimesed, kelle enesejuhtimise oskused on head ja vaimne tervis tugev. Olen tänaseks pea kaheksa aastat õppinud ka enesearengut ja omandanud erinevaid teadmisi ja oskusi, mis puudutavad inimest ja tema vaimse tervise hoidmise oskust oma tööprotsessides. Maailmavaatelt olengi vaimse tervise eestkõneleja ja läbipõlemist ennetava käsiraamatu “Ma ei ole hullult lahe” autor. Oktoober 2020 ilmub minu sulest ka isiklike positiivsete muudatuste juhtimise tööraamat “Minapildi Restart”. 
Kui sul tekkis mõtteid, kuidas võiksin aidata kaasa sinu või sinu ettevõtte tegemistes, siis kutsu mind kohvile. 
Kirjuta otse LINKEDINIS
Või pane küsimus meili: lugu@katisuun.ee
Või helista +372 5220 145 ning kui ma kohe ei vasta, siis saada sõnum paari märksõnaga ja helistan tagasi! 

 

MINU KLIENDID:

Scroll to Top