RAAMAT

Kirjutasin oma looga raamatu ka valmis lõpuks! See on pigem läbipõlemise ennetamise käsiraamat, kui kogemuslugu. See räägib sellest, kuidas ma oma elu ületöötamise ja vales minapildis elamisega maani maha põletasin, haigeks jäin ning kõik kaotasin – kodu, äri, vara, abielu – ning mis viisil on mul õnnestunud see jälle uuesti üles ehitada. Sinna said kirja minu elu õppetunnid tähestiku järjekorras ja ka tehnikad ning võtted, mida kasutan, et end vaimselt tasakaalus hoida.

Tallinnas saad KOHAPEALT osta raamatut E-L aadressil:
Tatari 64, Riisaikeli Elustiilipood

See raamat on rohkem, kui lihtsalt üks raamat – see on kirjutatud koos minu jälgijatega – ja juba selle raamatu kirjutamise teekonnast endast võiks raamatu kirjutada. Miks? Sest ma sain selge vastuse küsimusele, mis meid tegelikult õnnetuks teeb ja kas ja kui lihtne on tegelikult tänases näiliselt avameelses ühiskonnas ära rääkida avameelselt oma rasked lood ja kes ja kas üldse neid tegelikult kuulda tahavad. Lisaks oma loo jagamisele vastan raamatus lugejate kirjadele, mis saabusid kirjutamise ajal – elutähestiku järekorras. Alaväärsus, armastus, edu, loobumine versus loobumisvõit. Räägin edumehhanismidest, naeratavast depressioonist, õnnest, inimeste x-faktorist. Unest, õnnest ja soolestikust ja serotoniinist. Ja veel hästi paljust muust.

KLIKI SIIA JA TELLI RAAMAT PAKIAUTOMAATI!

Raamatuesitlusel, 19.12.19

PS.
Ma ei ole mitte kunagi ühtegi raamatut kirjutanud ja see oli kindlasti üks kõige raskemaid projekte, mille olen ette võtnud. Aga kindlasti üks kõige südamelähedasem. See raamat on eriline. See on minu esimene ja kohe kindlasti on see kõige ehedam asi, mida sa minu sulest lugeda saad. Selle raamatu sisu on kokku kirjutatud tegelikult 15 päevaga – raamatust saad lugeda ka põhjusest. Teksti on käinud üle vaid vahva keeletoimetaja Maria ja read sirgeks ajanud üks äge kujundaja Reimo. Trükitud on see Tallinna Raamatutrükikojas. Võta seda, kui investeeringut – kas oma tasakaalu, õnne või siis lihtsalt minu poolt kirjutatud unikaalsesse eksemplari, mida saab olema lisaks sinule veel ainult 499 inimese raamaturiiulis.

OSTA OMA RAAMAT SIIT.