” Mulle on alati meeldinud tegutseda. Kui nüüd ajast täitsa tagasi minna, siis juba 10-aastaselt korraldasin mina sel ajal, kui teised põllul rohisid, üritusi. Ikka piletite ja baariga. 13-aastaselt töötasin Tallinna Loomaaias müüjana, 16-aastaselt pidasin reisilaeval juba grillbaari. Nii palju, kui ma ennast mäletan, siis olen ikka ja aina toimetanud. Paar korda olen ka läbi põlenud ja haigeks jäänud, aga sellest kõigest õppinud, et ikka ja aina edasi toimetada. 

 

Aitasin avada ja käivitada Kõue Mõisa. Olen olnud kogukonnaaktivist ning aidanud ehitada mõisakooli, mille eest pärjati mind Aasta Haridusesõber tiitliga. Viis aastat olin enda pere jõududega taastatud Harmi mõisa moonakatemajas asuva privaatse coachingumaja perenaine ja koolitaja. Maja oli 100% taaskasutus ja sai mitmeid sisustusauhindu. Ühtlasi kuulutati ka Harjumaa teiseks kõige kaunimaks maakoduks. Majja loodud elustiili ettevõte, Koolituskodu, nimetati oma toidu, huvikoolituste ja keskkonna eest üheks Eesti parimaks alternatiivseks koolitusmajaks. Lisaks sai see tunnustatud ka EASi ja Organic Estonia poolt EHE märgisega. Olen aidanud avada mitmeid ettevõtteid. Ühe omanikuna juhtisin Rohujuure kohviku turundust. Huvikoolitusi ning meeskonnakoolitusi olen läbi viinud alates aastast 2012. 

 

Olen õppinud väikeettevõtte juhtimist ja turundust, aga lõpetanud toitlustuskorralduse eriala. Täiendanud olen end EBSis coachingu erialal. Õppinud olen Tallinna Ülikoolis psühholoogia aluseid, teadveloleku tehnikaid, NLP tehnikaid, Teadliku Muutuse Kunsti ja pärimusmeditsiini. 

Olen juhtinud Äripäevas programme ning olnud Äripäeva Akadeemias koolitaja. Olen kokku pannud alustavatele ettevõtetele kontseptsioone ja äriprojekte, loonud turundusstrateegiad, kirjutanud erinevaid artikleid ja loonud erinevaid turundussõnumeid. Igapäevaselt tegelengi täna meeskonnakoolitajana ning turundusstrateegina. Vaata teenuseid siit. 

 

Minu sulest on ilmunud kaks vaimse enesejuhtimise teemalist raamatut. „Ma ei ole hullult lahe“ räägib lahti minu läbipõlemise kogemuse ja toob välja pea 30 erinevat ideed ja tehnikat, kuidas vaimset tervist hoida. „Minapildi Restart – märkmed minu blogist“ annab edasi 12-sammulise programmi, kuidas igaüks meist saab juhtida oma elus positiivseid muudatusi.

 

Kõik mida teen, peab olema tehtud kirega ja see peab minus tekitama tunde, nagu oleksin päriselt midagi suurema positiivsema pildi jaoks ära teinud – olgu selleks juhtide personaalne vaimse enesejuhtimise nõustamine, ettevõtete turundusstrateegiate loomine, meeskonnakoolituste läbi viimine või minu kirjutatud raamatud. Minu tegemised võib kokku võtta ühe hüüdlausega. „Aitan inimestel ja ettevõtetel seada eesmärke, luua toimivaid süsteeme, et toimuda saaksid positiivsed muudatused!“. “

 

Kati

Scroll to Top