MINUST

Aitasin avada aastal 2012 teenindusjuhina Kõue Mõisa, mis sai aastal 2016 maailma inspireerivaima butiik-hotelli tiitli. Aastatel 2012-2017 aitasin ta avada mitmeid uusi toitlustuskohti ja pidasin ka ise 340 aastat vanas restaureeritud majas privaatset koolitusmaja. Sellest kujunes eksklusiivne koolitusmaja, mis kuulutati oma meeskonnakoolituste, puhta toidu ja elamuslike programmidega üheks parimaks alternatiivseks koolitusmajaks Eestis. Selle külalislahkust nautisid nii Eesti kui ka välisriikide tippjuhid, kes nii mõnelgi korral otse lennujaamast meie juurde sõidutati ja pärast tagasi lennukile viidi. “Eesti Metsa Eri” projektina olen viinud seltskondi metsa “ürgkontorisse” aga ka noori inspireerivatele muinasjutu lõunasöökidele.

Selle eest omistas EAS Kontseptsioon OÜ-le ka ökoturismi EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti) kvaliteedimärgise. Olen olnud ka mitme suurema heategevusprojekti käivitajaks –
selle eest omistati mulle ka Harjumaa Aasta Haridussõbra tiitel. Olen olnud aastast 2012 juht, ettevõtete käivitaja, müügi- ning turundusenõustaja ning meeskondade koolitaja. Lisaks turundusele, psühholoogiale ning erinetavele enesearengu kursustele olen õppinud ka kokaks ning lõpetanud ka EQF tase-5 toitlustuskorralduse õppe. Minu käe alt sündis Tallinna Loomaaeda noorte töölevärbamise platvorm suvetiim – kus omandasid oma elu esimest töökogemust üle poolesaja väljavalitud noore. Olin Rohujuure kohviku üks kaasomanikke ning turundus- ja arendusjuht. Lisaks juhin ta oma agentuuri Kontseptsioon OÜ, koolitan Äripäeva Akadeemias ning viin läbi @katisuun.ee alt enesearenguloenguid – läbipõlemise, edu, eesmärkide ja minapildi ning väärtuste teemadel – nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Tule kasvõi üksi.

Tänu enda läbipõlemisest taastumise kogemusele olen aastaid õppinud enesearengut. Läbi on käidud nii NLP ( ehk neuro-lingvistiline teraapia) kui ka TMK ( ehk Teadliku Muutuse Kunst) õppekava ja mindfulness ja teadliku toitumise kursused. Lisaks veel pärimusmeditsiin – alustades šamaanirännakutest lõpetades ravimtaimekoolitustega. Olen kirjutanud oma kogemused ja õppetunnid ka läbipõlemise ennetamise käsiraamatusse “Ma ei ole hullult lahe” ning annan raamatus välja toodud teemadel ka loenguid. Ma ei ole nõustaja ega terapeut – küll aga võin vabalt nimetada end kogemusnõustajaks – sest lisaks teooriale on kuhjaga kogunenud ka praktiktilisi kogemusi.

JÄLGI MINU TEEKONDA INSTAGRAMMIS ♥️

Paar põnevat fakti?

Mul on kaks üliägedat last, kes on kahepeale kokku juba 18! Juurtelt seto – hing ilmselt kosmosest. Ülimalt analüüsiv – kohati täiesti ükskõikne. Hetkel linnatüdruk – südames maaplika. Skeptik aga täiesti šamaaniusku. Sulle võin tunduda kas täiesti udu, või vastupidi- karm kord. Oleneb, kus sa ise minu suhtes asetsed. Elan stoitsismi 16-ne reegli järgi ja sellele põhjale olen loonud enda kogemustest ja õppetundidest oma väärtused ja visiooni elus.

LIITU MINU TEEKONNAGA FACEBOOKIS ♠️