Kui kohtume uute inimestega, on esimeseks küsimuseks alati, et kes me sellised oleme üldse. Vastuseks aga alati töökoht, eriala, valdkond. Me defineerime end läbi oma töö. Mina tahaks alati hoopis teisiti vastata. Tahaksin öelda, et olen ema aga ka naine, üksik uitaja aga ka kellegi elukaaslane, ehitaja aga ka lammutaja, emotsionaalne unistaja aga ka ratsionalist, seikleja aga ka keegi, kes igavust igatseb, õpetaja aga ka õpilane. Kasvatan kahte last – ja kasvan koos nendega ise ka. Armastan ronimist – olgu selleks ehitatavad ettevõtted või mäed looduses. Hindan tohutult vabadust ja just seetõttu võib mind ööl ja päeval seda mu töölaua ääres välja teenimas leida. Olen hinges maakas ja ilmselt selleks ma ka jään. Naudin publikut, inimesi ja esinemisi aga ka vajan ka õhku, ruumi ja üksi olemist.  Minu elu osa on meditatsioon, tervislik toitumine, eneseareng ja ägedad füüsilised uued kogemused – olgu selleks taliujumine, matkamine või lihtsalt peapealseis. Kondan pärismusmedistiinis ja käin voodoo-laagrites aga minus elab kaine mõistusega skeptik. Teen palju aga naudin laiskust. Just nii tahaks vastata, kui küsid, kes ma olen.

Aga sina tahad vist teada, et olen motivatsioonipartner ja  suhtumise treener. Minu erialane igapäevatöö on olla turundusstrateeg ning külalislahkuse ekspert. Üks osa ajast tegelengi oma valdkonnas nõustamiste ja koolitustega, mis hõlmavad klienditeenindust, – psühholoogiat ja – teekonda. Teen ka digitaalse-külalislahkuse koolitusi ning programme. Olen käivitanud ja juhtinud mahukaid heategevusprojekte, mille eest omistati mulle ka Aasta Haridussõbra tiitel. Olin teenindusjuhina Kõue Mõisa käivitamise juures, olen loonud ning juhtinud 5 aastat auhinnatud coachingumaja, mis kuulutati üheks parimaks koolitusmajaks Eestis, kirjutanud mitmeid suuri projekte, olnud enda kohviku ja pagarikoja omanik ning turundusjuht ning loonud noorte töölevärbamise platvormi „Suvetiim“, kus rohkem kui poolsada noort klienditeenindajat sai välja valitud, välja koolitatud. Olen ka Äripäeva Akadeemias koolitaja ning teen koostööd nii suurte, kui ka väiksemate ettevõtetega. 

Teine osa ajast olen vaimse tervise ja läbipõlemise ennetamise konsultant ja kogemusnõustaja. Vaimne heaolu, inimesed ja nende isiklikud muutused edus, suhetes ning maailmavaates on minu kirg. Kasutan oma töös meeleteadliku arengunõustamist ehk mindfulness coachingut, mida täiendan omandatud NLP (Master Practioner) tehnika, TMK ehk teadliku muutuse kunsti meetodi, Tallinna Ülikoolis omandatud psühholoogia aluste, EBS-is omandatud coachingu teooria, pärimusmeditsiini õppides omandatud füüsilise ja vaimse terviseteadlikkuse ning oma elust saadud praktiliste kogemustega. Kirjutan ning avaldan ning pakun ka personaalset nõustamist. Töötan nii ettevõtete kui ka indiviididega. 

Minu tugevuseks konsultandi ja koolitajana on võime näha ja tunnetada suurt pilti – olgu selleks turundus, müük või klienditeekond – ning kindlasti leian meeskondadega üsna kiiresti kontakti. Vaimse tervise osas räägib kindlasti minu kasuks ehk mitte nii positiivne aga kindlasti väga õpetlik asjaolu – see , et ma olen korra juba ise maani maha põlenud ja tean täna täpselt, mida ise tegema pean, et oma vaimne tervis tugevana hoida ja oskan seda ka juhtidele ning meeskondadele edasi anda

SÜGIS 2020 👉 Tulen teile jälle külla!

Meil kõigil on palju tööd. Sellepärast tuleb eriti teravalt oma vaimset tervist hoida. Läbipõlemist ennetav motivatsiooniloeng meeskondadele "Kuidas vaim ei murduks ja hing oleks õnnelik ka maailma muutvaid ja pingelisi projekte tehes" on sügisel jälle saadaval!
Scroll to Top