Mina olen Kati Suun. Tervist!

Kui kohtume uute inimestega, on esimeseks küsimuseks alati, et kes me sellised oleme üldse. Vastuseks aga alati töökoht, eriala, valdkond. Me defineerime end läbi oma töö. Mina tahaks alati hoopis teisiti vastata. Tahaksin öelda, et olen ema aga ka naine, üksik uitaja aga ka kellegi elukaaslane, ehitaja aga ka lammutaja, unistaja aga ka ratsionalist, seikleja aga ka keegi, kes igavust naudib, õpetaja aga ka õpilane. Kasvatan kahte last – ja õpin igapäevaselt neilt midagi uut. Armastan ronimist – olgu selleks ehitatavad ettevõtted või mäed looduses. Naudin aiatöid, pahtlit, värvi ja seda, kui saab päev otsa midagi renoveerida, ehitada või istutada ja siis end puhtaks pesta ja kamina ette piparmündi teega kerra kerida ja mõelda, et olen päriselt midagi loonud. Hindan tohutult vabadust, seetõttu võin ööd ja päevad oma projektide kallal toimetada. Olen hinges maakas aga elan hetkel linnas. Naudin publikut, inimesi ja esinemisi aga ka üksi olemist. Minu elu osa on meditatsioon, tervislik toitumine, eneseareng ja ägedad füüsilised kogemused – olgu selleks taliujumine, matkamine või lihtsalt peapealseis. Kondan pärismusmedistiinis ja käin voodoo-laagrites, unistan Tiibetis ringi rändamisest. Kui ma parasjagu töölainel ei ole, siis olen paras udu. Vot. Hoopis seda tahaksin öelda, kui esmakordselt kohtume.
Aga ütlen hoopis, et olen juhtide motivatsioonipartner ja meeskondade suhtumise treener. Kasutan oma töös meeleteadliku arengunõustamist ehk mindfulness coachingut, mida täiendan omandatud NLP (Master Practioner) tehnika, TMK ehk teadliku muutuse kunsti meetodi, Tallinna Ülikoolis omandatud psühholoogia aluste, EBS-is omandatud coachingu teooria, pärimusmeditsiini õppides omandatud füüsilise ja vaimse terviseteadlikkuse ning oma elust saadud praktiliste kogemustega.
Mul on hea meel tõdeda, et Eestis on coachide valik nii rikkalik ja kindlasti ei saa ma öelda, et ma konkureerin teiste aastakümneid tegutsenud coachidega Eestis aga minu unikaalsuseks on kindlasti see, et olen hoolimata oma noorest east palju jõudnud – ilmselt hinnatakse mind täna minu loovate lahenduste, kõrge energiataseme, suure pildi nägemise oskuse ja võime pärast tunnetada ka noori meeskondi. Olles tänaseks pea 8 aastat õppinud enesearengut - oskan kaasa rääkida ka läbipõlemise teemadel, tunnen klienditeenindust ja -teekonda aga ka digitaalseid kanaleid ja tunnen kommunikatsiooni aluseid. Maailm ja ettevõtlus muutub tohutu kiirusega ja seda saan küll öelda, et mul on piisavalt energiat, tahet ja oskust nende muutustega kaasa minna.
Erialaliselt tunnen kliendi teekonda, klienditeenindust, turundust ja müüki. Olen käivitanud ja juhtinud mahukaid heategevusprojekte, mille eest omistati mulle ka Aasta Haridussõbra tiitel. Sealt olen õppinud taktitalist empaatiat, kommunikatsiooni ja läbirääkimiste kunsti. Olen oma 7 kuuse lapse kõrvalt avanud Kõue Mõisa – seal õppisin meeskonna juhtimist, fookuse seadmist, ettevõtte loo loomist ja selle õigel viisil rääkimise olulisust, teeninduse juhtimist, müüki ja turundust. Kõue Mõis pärjati aastal 2016 maailma parimaks butiik-hotelliks. Olen olnud 5 aastat privaatse coachingumaja omanik/perenaine, mille külalisteks olid rahvusvahelised tippjuhid, ministeeriumid, pankade juhtkonnad ja paljud teised. Sealt tulid teadmised kannatlikkusest, ettevõtlusest, müügist, turundusest, isikuturundusest ja digitaalsest müügist ning kommunikatsioonikanalite kasutamisest. Selle aja jooksul võõrustasin nii Eesti kui ka välisriikide meeskondi ja rahvusvahelisi coach’e ja nägin nende aastate jooksul erinevate koolitajate, coachide ja meeskondade tööd väga lähedalt. Olles õpipoiss, omandasin kindlasti nende aastate jooksul palju vajalikke teadmisi, et saada ise meisterlikuks meeleteadlikuks arengunõustajaks. Minu coachingumaja pärjati ka EASi kvaliteedimärgisega ning kuulutati üheks parimaks alternatiivseks koolitusmajaks Eestis. Olin Pagarikoja ja kohviku Rohujuur arendusjuht ja kaasomanik – sealt õppisin, kuidas tuua ettevõte välja raskustest mitte hindu langetades vaid hoopis neid kolmekordseks tõstes. Sealt õppisin kindlasti brändi väärtuse loomist. Olen kirjutanud edukaid riigihankeid, turundussõnumeid, kampaaniaid ja loonud mitmeid põnevaid kontseptsioone. Üks viimane põnevaim oli noorte tööle värbamise platvorm Suvetiim, mis sai Loomeinkubaatoris püsti pandud nädalaga. Olen vaimset tervist toetava ja läbipõlemist ennetava raamatu „Ma ei ole hullult lahe“ autor ja põnevaks teeb selle ka asjaolu, et kirjutasin , kirjutasin ja ka kirjastasin raamatu iseseisvalt. Tänaseks on see läbi müüdud ja käivitunud edukalt ka e-raamatu müük. Töötan nii ettevõtete kui ka inimeste isiklike muutuste juhtimisega.

Inimesena olen õppinud hindama rõõmu, ausust ja elu lihtsuse ilu. Tänu oma 12-aastasele pojale ja 8-aastasele tütrele olen õppinud kannatlikust, eneseohverdust ja seda, et igal asjal siin maailmas peab olema suurem tähendus, kui me ise oleme. Olen ehitanud maju, koole, ettevõtteid ja unistusi. Olen ennast korduvalt ka läbi põletanud aga täna tean kindlast, et teadlikkus on kindlasti suurim võti, mida olen iseenda jaoks avastanud – nii juhi, ema, naise kui ka koolitaja, nõustaja ja enesearengutreenerina.

Tore tutvuda!
Kati

Scroll to Top