POSTIMEES ja “Kõige võimsam lugu oled sina ise”

Kati lugu: elus hoiab õigel teel selge minapilt sellest, kes sa oled ja teadmine, et mõtted muudavad meie maailma.

Huawei projekti “Kõige võimsam lugu oled sina ise” kangelane, kirjanik ja koolitaja Kati Suun on oma vastaseisust läbipõlemise ja bipolaarse häire diagnoosist tervenemisega õppinud, et elus hoiab õigel teel selge minapilt sellest, kes sa oled ja teadmine, et mõtted muudavad meie maailma.

KATI SUUN

AUSAD MEHED PODCASTIS otse ja ausalt minust endast!

Chris kirjutab nii: Episood #101 on käes ja nagu inglise keeleski 101 tähistab millegi lahti seletamist väga basic ja arusaadaval tasandil ning just seda saatesse kutsutud Kati Suun teebki. Kati on äärmiselt suure ambitsiooniga naine, kelle ettevõtlustegevus ja loomupärane ärihing sai alguse juba 10-aastane, kus ta korraldas esimesi küünipidusid selle asemel, et teiste omavanuste lastega põllul näpud mullas istuda.

Kati Suun ja Ausad Mehed podcast

KIRJUTAN KAUBANDUS.EE-s KESKPÄRASUSEST

NewVoiceMedia uuringute järgi kaotavad USA ettevõtted halva klienditeeninduse tõttu igal aastal pea 41 miljardit dollarit. Kantar Emori uuringute järgi neelasid eelmisel aastal Facebook ja Google Eesti ettevõtetelt 13 miljonit reklaamiraha. Enamus reklaamikampaaniad ja tasulisi reklaame on üles ehitatud selleks, et püüda uusi kliente, samal ajal kui juba olemasoleva kliendi kvaliteetne kasutajakogemus jäetakse unarusse.

Kati Suun

INTERVJUU JUHTIMISBLOGI.EE-s JUHTIMISEST

Üle 3500 korra on kuulatud juhtimisblogis Kati intervjuud. Ilmselget tõmbab tähelepanu pealkiri “pahatihti taandub esmapilgul teeninduse probleem hoopis juhtimisveaks”. Me ei taha seda endile tunnistada aga salamisi teame, et inimesed tulevad tööle ettevõtte pärast aga lahkuvad juhi pärast. Lihtne.

Kati Suun, Veiko Valkiainen

KIRJUTAN ELAMUSE PAKKUMISEST BESTMARKETINGIST

Ajastul, mil tooteid ja teenuseid on lugematul hulgal, oskavad kliendid nõuda üha erakordsemat klienditeenindust. Asi ei ole enam niivõrd halvas või heas teeninduses, vaid selles, kuidas ja kas me oskame erineda ja meelde jääda. Nutiajastu reegel on see, et keskpärased ei võida! Jagatakse halba või väga head. Oleme jõudnud konkurentsis uude aega, mida võiks nimetada ka “elamuste ajastuks”..

Kati Suun Coaching

DISNEY TEENINDUSMUDELIST BESTSALES.EE-s

Disney teenindusmudeli järgi peab viisakus olema piisavalt hästi läbimõeldud, et see külalisele külma muljet ei jätaks ja show nii erakordne, et seda tahetakse kohe ka teistega jagada.

Viimane oluline punkt on efektiivsus – tuleb leida viis, kuidas seda kõike teha nii, et ettevõte teeniks ka kasumit …

Kati Suun

TOP10 LUGU AASTAL 2019
ERISTAMISEST KAUBANDUS.EE-s

Midagi peab selles aartiklis olema, et see sai aasta 2019 ühe kümnest kõige loetuma kaubandus.ee artikli hulka!

Hea klienditeeninduse tsükkel koosneb kliendi märkamisest, mõistmisest ning tekkinud probleemide lahendamisest. Tsükli oluline osa on ka klientide väärtustamine ja seda saab teha ainult siis, kui meil on positiivne suhtumine ja tahe klienti eelarvamuste vabalt teenindada. Siinkohal mõtlen ma kõiki kliente. Ka neid, kes ei ole ennast enne poodi tulemist üles löönud. Ka neid, kes tulevad poest läbi otse trennist, poest, jooksmast, koeraga jalutamast..

Kati Suun Coaching

ANNAN INTERVJUU KAUBANDUS.EE’s

Sel suvel möödub minu esimesest klienditeenindusekogemustest 20 aastat. Olen toimetanud toitlustusettevõtetes nii köögis, saalis kui ka nõudepesus, aga kandnud ka juhataja, teenindusjuhi, turundusjuhi ja omaniku rolli. Lisaks olen õppinud kokandust ja läbitud on ka erinevaid kursuseid nii personali- kui ka baaritöös. Ühtlasi olen ka atesteeritud toitlustuskorralduse spetsialist. Kõige selle kõrvale olen õppinud veel psühholoogia aluseid, müüki ja turundust.

Kati Suun

ALGATASIN KAMPAANIA “EI KLIENDITEENINDAJA KIUSAMISELE”

See hetk, kui sa oma erakonto seinal üht isiklikku kehva KLIENDI kogemust jagad ja enne kui arugi saad, on seda 3100 korda erinevates kanalites edasi jagatud, pea miljon korda nähtud. Sinu postitust kajastab elu24, Bestsales ja Õhtuleht – sõnadega “algatati suur “Ei klienditeenindaja kiusamisele” kampaania”.

Kati Suun

RÄÄGIME “MOTIVATSIOONIST, STRESSIST JA SUHTUMISEST” HAKKAME TEGUTSEMA PODCASTIS

Kati Suun Hakkame Tegutsema podcast

MINU ARVAMUS PÄEVALEHELE

Olin nädal tagasi tunnistajaks ühele olukorrale, kus klient käitus klienditeenindajaga kehvasti. Postitasin selle enda erakonto seinale – ja sellele on tulnud suurem vastukaja, kui ma julgesin arvata. See näitab tegelikult, et probleem “Eestis on teenindus nii kehva” on kahepoolne. Andsin päevalehele sellele kampaania kohta kommentaari. …

Kati Suun

PÜSIKLIENDITEEKONNAST PERSONALIUUDISTELE

Ettevõtete konkurents on tihe ja ettevõtted tähtsustavad üha enam kliendikogemuse loomist ja kliendi lojaalsuse hoidmist. Selleks kasutatakse kliendikogemuse suunamise erinevaid faase, mida pakutakse erinevate kommunikatsioonikanalite kaudu.

Kati Suun Kaubandus.ee
Scroll to Top