MENTORPROGRAMMID

TEADLIKU MÕTTEVIISI KIIRABI ( BRONEERI AEG)

⋄ Sobib sulle, kui valitsev tunne on segadus.
⋄ Sa ei tea päris täpselt millest see tingitud on, kus sa olla tahad, aga tunnistad, et tunned rahulolematust oma praeguse eluga. ⋄ Ühekordne kohtumine, mis ilmselt ei aita sul jäädavalt suhtumist iseendasse ja oma võimetesse muuta, küll aga saame teha esimese kohtumise mingil kindlal teemal, milles abi vajad.
⋄ Olgu selleks eesmärgi seadmine, ajajuhtimine ja produktiivsuse tõstmine, stress ja stressijuhtimine või mistahes muu vaimse enesejuhtimise alla käiv teema. KESTUS: 2 TUNDI

LÜHENDATUD MENTORPROGRAMM "KUS, MIKS, KUHU, KUIDAS?" ( 1 kuu )

⋄ Sobib sulle, kui tahad oma elus viia läbi mingi teatud muutuse ja soovid alustamiseks minu kui mentori tuge.
⋄ Neljast kohtumisest ja individuaalõppest koosnev mentorprogramm, mis aitab sul aru saada: kus sa täna oled, mis mõtteviis sind siia toonud on, kuidas uut mõtteviisi omandada ja uusi eesmärke seada ning kuidas vajalikku muutust juhtida.

KESTUS: 1 KUU

INDIVIDUAALNE "MINAPILDI RESTART" ( 3 KUUD )

⋄ Sobib sulle, kui soovid viia läbi mistahes positiivse muudatuse oma elus ja soovid teekonna vältel minu, kui mentori, tuge ja nõustamist.
⋄ Individuaalne mentorprogramm, kus olen mina sinu kõrval sinu muutuste teekonnal. Käime programmis läbi kõik vajalikud muutuste 12 alateemat – eesmärgi seadmisest muutuse loomiseni.
⋄ Kohtumisi on kokku 12 ( 1,5 tundi korraga) ja sisaldab ka iseseisvaid ülesandeid ja praktilisi harjutusi.
⋄ Teekonnal omandad: Enesemotivatsiooni ja isiklike eesmärkide seadmise oskuse; Stressi juhtimise; Praktilised tõhusad ajakasutuse tehnikad; oskuse enda käitumist ja hoiakuid ära tunda ja muuta; paindliku emotsionaalsuse ja emotsioonide juhtimise kunsti; teadmised tervise hoidmise kohta; lõõgastumistehnikad.
⋄ Soovitatav osaleda koolitajatel, juhtidel - kõigil, kes peavad toetama oma meeskonda või juhendatavaid ka vaimse tervise teemadel KESTUS: 3 KUUD