MEESKONDADELE

KAS MA TEGELEN KA ETTEVÕTETEGA?

Jah. Olen mitme ettevõtte juhtkonna ja meeskonna vaimse enesejuhtimise konsultant ja  motivatsiooni partner. Tegeleme meeskonna vaimse tervise, eesmärkide, motivatsiooni ja produktiivsusega. Teeme tööd ka negatiivsete kliendikogemuste ja konfliktide lahendamise ja stressi ning emotsioonide juhtimisega. Minu klientideks viimaste aastate jooksul on olnud nii väiksemad kui suuremad ettevõtted ( Apollo grupp OÜ, Orkla Eesti AS, Confido, Myfitness, Fujitsu Estonia AS, Scoro Software, Circle K Eesti AS, Varajase Kaasamise Keskus, Elisa Eesti AS, Icefire OÜ, Euroopa Regionaalarengu Fond,  Tartu Linnavalitus, Eesti Töötukassa jt.)

MIS ON MINU TAUST ÄRIS?

Alates aastast 2011 olen tegelenud meeskondade juhtimise, turunduse, müügi ja ka ettevõtlusega. Avasin Kõue Mõisa, pidasin 5 aastat EASi poolt EHE märgisega pärjatus privaatset coachingu maja, olin ökopoe, pagarikoja ja kohviku kaasomanik ning turundus- ja arendusjuht. Erinevaid meeskondi olen koolitanud tänaseks 10 aastat. Täna olen mitme ettevõtte kommunikatsiooni- ja turunduspartner ning aitan luua läbi digitaalse külalislahkuse eristuvat kliendikogemust. Juhtisin Äripäevas konverentsiprogramme ja koolitasin Äripäeva Akadeemias keskastmejuhte. Õppinud olen turundust, väikeettevõtte juhtimist, aga lõpetanud toitlustuskorralduse eriala ( EQF 5). Mentori teekonnast ja teadliku mõtteviisi õpingutest saad lugeda minu lehelt teadliku mõtteviisi alt. Täna olen vaimse enesejuhtimise teemaliste raamatute autor, Eesti Sisekaitseakadeemia lektor, mõtteviisi mentor ja mitmete meeskondade motivatsiooni partner.

Tutvu mentorprogrammide ja meeskonnaloengutega. 

MENTORPROGRAMM ALUSTAVALE JUHILE

Alustasin oma esimese meskonna juhtimist 10 aastat tagasi. Noore juhina oleksin kindlasti soovinud enda kõrvale mentorit, kes oleks aidanud mul näha selgemini oma rolli juhina, osata toime tulla kohanemise stressi ja uue meeskonnaga. Mentorprogrammis õpib alustav juht selgeks vaimse enesejuhtimise, meeskonna motiveerimise, läbirääkimiste kunsti ja eesmärkide seadmise ja nende saavutamise.

Alustav keskastme juht, kes võtab vastu väljakutse alustada värske juhina ja / või uues meeskonnas

Eesmärkide seadmine; selguse loomine;  enesearendamise süsteem – motivatsioon, distsipliin ja  tulemused; teadlikkuse kasvatamine;  enesekindluse saavutamine

Mentorprogrammi kestus on 1-3 kuud

"Kati aitas muuta sisseelamise oluliselt lihtsamaks. Sain oma emotsioonidele põhjenduse, tänu Katile ka lahendused. Alustava juhi mentorprogramm andis mulle ka isiklikku ellu kaasa tohutult palju teadmisi. väärtuse. Soovitan kindlasti uusi väljakutseid vastu võttes selle selle ausa, otsekohese ja vägeva naise enda kõrvale palgata. Iga tegevjuht peaks seda võimalust oma alustavale meeskonnajuhile pakkuma!”

Liina / valdkonda vahetanud juht

MEESKONNALOENG "Teadlik eesmärgistamine on edu võti"

Vaimse enesejuhtimise meeskonnakoolitused on tänaste piirangute tingimustel viidud 1,5 tunnisteks veebiloenguteks. Küll aga soovitan piirangute möödudes püsivate tulemuste nimel mõelda 6 tunnisele motivatsioonipäevale, kus saame tööd teha mõtteviisi muutmisega – ettevõtte tänaste murekohtadega,  väärtuste väljaselgitamise, uute eesmärkide ja praktilise produktiivsusega. 

Meeskondadele, kes puutuvad oma igapäevaelus kokku eesmärkide seadmisega, teiste kaasamisega eesmärkide saavutamisse ning iseenda ja teiste motiveerimisega.

Mis on tahvlimeetod; kuidas jätta viivitamine ja elada täisväärtuslikku elu; praktiline teadlik enesearendamisesüsteem – motivatsioon, distsipliin ja tulemused

1,5 tundi ( veebiloeng )

“Lõpuks ometi oli Kati meie meeskonna päralt ja lausa 2 päeva ( ja 21 digitaalset päeva), milline õnn. Kõik meie ootused koolitusele said täiedetud, aga üks väike konks on Kati koolitustega - need on sõltuvust tekitavad. Peale koolitust sain tagasiside mitmelt töötajalt, kes vandusid, et see koolitus on parim koolitus, millel nad kunagi osalenud on ja meie ettevõte koolitab oma töötajaid palju, ikka väga palju.”

Reelika Kuuse, Circle K klienditeeninduse ja -toe juht

MEESKONNALOENG "Kuidas juhtida igapäevast vaimset tervis?"

Vaimse enesejuhtimise meeskonnakoolitused on tänaste piirangute tingimustel viidud 1,5 tunnisteks veebiloenguteks. Küll aga soovitan piirangute möödudes püsivate tulemuste nimel mõelda 6 tunnisele motivatsioonipäevale, kus saame tööd teha stressi ja stressijuhtimisega, kohanemist vajavates olukordades emotsioonide juhtimise, tervise hoidmise ja erinevate praktiliste lõõgastumistehnikatega. 

Ettevõtetele, kes väärtustavad oma inimesi ja soovivad aidata kaasa oma meeskonna vaimse tervise hoidmisele, produktiivsuse tõstmisele ja üleüldisele õnneliku töökoha kultuurile. Meeskondadele, kes peavad tegelema igapäevaselt pideva stressi, raskete klientide või mürarikka ja kiire töötempoga. 

 30 praktilist harjutust ja tehnikat, mõtet ja ideed, millest saab igaüks ehitada valmis just endale sobiva valemi, kuidas oma vaimset tervist rasketes olukordades tasakaalus hoida. 

1,5 tundi ( veebiloeng ) 

Kati on esinejana väga mõnusa energiaga, vahetu ja aus. Mul on hea meel, et ta jagas läbipõlemisest rääkides meiega enda isiklikku lugu ja kogemusi. See tõi kogu teema meile palju lähemale. Saime mitmeid uusi võtteid, mis aitavad meil end paremini hoida ja märgata.​

ANNIKA ALBERT, Scoro Software, people operations manager