Iga koolitus on unikaalne ja seatud kokku vastavalt sinu meeskonna vajadustele. Esimene konsultatsioon on tasuta, juhul kui sellele järgneb koolitus allolevast valikust. 

TAHVLIMEETOD - EESMÄRGISTAMINE NII, ET LUBADUSED EI JÄÄKS VAID LUBADUSTEKS

Märksõnad: produktiivsus, motivatsioon, ajajuhtimine, eduelamus

Formaat: Kontaktkoolitus / veebikoolitus + iseseisev töö
Koolituse kestus antud teemal: 5,5 tundi ( coachingu formaadis, kus seame eesmärgid ja koostame tegevuskavad vastavalt ettevõtte vajadustele) 
Loengu kestus antud teemal: 1,5 tundi

Kellele mõeldud: Meeskondadele, kes puutuvad oma igapäevaelus kokku eesmärkide seadmisega, teiste kaasamisega eesmärkide saavutamisesse ja iseenda ja teiste motiveerimisega.

 

MIKS TAHVLIMEETODIT VAJA ON?

Tihti jäävad lubadused vaid lubadusteks ja eesmärgid pelgalt vihikusse soditud ideeks. Mõnikord me kahtleme endas – kas ikka oskame, väärime ja mis kõige tähtsam, ikka tegelikult tahame seatud eesmärki saavutada. Kuidas isiklikud eesmärgid panna kokku ettevõtte eesmärkidega? Vastus küsimusele, kuidas ära tunda iseenda jaoks see õige otsus – nii eraelus kui ka tööalaselt, peitub analüüsis. Seda aitab teha tahvlimeetod.

 

MIS ON TAHVLIMEETOD?
Tahvlimeetod on kirjalik eesmärgistamise- ja analüüsitehnika, mis õpetab seadma eesmärke ja looma tegevuskavasid, mis ei jää pooleli. 


MIS ON MEETODI SISU?
MÄRKA – eneseanalüüs, eesmärk, põhjus
MÕISTA – viivitamine, motivatsioon, takistused
MÕTESTA – missioon, visioon, identiteet
MUUDA – arendus, ressurs, planeerimine, paindlikkus, vaimsed harjumused tööprotsessis

 

MIKS SEDA KASUTADA?
See aitab vahet teha olulistel ja ebaolulistel emotsioonidel. Tänu sellele teeb inimene otsuseid, mis viivad ta lähemale seatud eesmärgile ja aitab olla produktiivsem, kogeda eduelamust ja seeläbi olla motiveeritum oma töös.

 

MATERJALID: Koolituse ja loenguga saab kaasa tellida ka tööraamatu “Minapildi restart”, mis aitab positiivsed muudatusi teha läbi 12-ne sammu. See on praktiline raamat, kus on sees üle 46 harjutuse, mis aitavad ennast analüüsida ja takistustest üle minna ning teekonna saab kohe raamatusse sisse kirjutades kaasa teha. Raamat on saadaval e-raamatuna, aga ka paberil. Raamat on müügil ka Rahva Raamatus ja Apollo raamatupoodides. 

5 + 5 + 5 VALEM - IGAPÄEVANE VAIMNE ENESEJUHTIMINE

Märksõnad: vaimne tervis, head harjumused, vaimsed rutiinid ja igapäevane õnn

Formaat: Kontaktkoolitus / veebikoolitus + iseseisev töö
Koolituse kestus antud teemal: 5,5 tundi ( coachingu formaadis, kus teeme tööd meeskonnga, kelle igapäeva töö soodustab läbipõlemist ja vaimset väsimust) 
Loengu kestus antud teemal: 1,5 tundi
Kellele mõeldud: Ettevõtetele, kes väärtustavad oma inimesi ja svooivad aidata kaasa oma meeskonna vaimse tervise hoidmisele, produktiivsuse tõstmisele ja üleüldisele õnneliku töökoha kultuurile. Meeskondadele, kes peavad tegelema igapäevaselt pideva stressi, raskete klientide või mürarikka ja kiire töötempoga. 

MIS ON 5  + 5 + 5 VALEM?
Koolituse käigus vaatame üle 30 praktilist harjutust ja tehnikat, mõtet ja ideed, millest saab igaüks ehitada valmis just endale sobiva valemi, kuidas oma vaimset tervist rasketes tasakaalus hoida. Valem aitab leida vastavalt isiksusetüübile endale head hommiku, lõuna ja õhtused harjumused ja tugevndada seeläbi sisemist vastupidavust ja võimalust olla oma elus ja töös õnnelikum.

MIS ON KOOLITUSE SISU?
TEADVUSE MUUTMISE TEHNIKAD – praktilised harjutused, millega muuta oma igapäeva positiivsemaks
VAIMSED RUTIINID – tehnikad igapäevaseks tasakaalu hoidmiseks
OMADUSED, MIDA TREENIDA IGAPÄEVASELT – missioon, visioon ja väärtused ja kuidas need panna kokku käima oma töö põhimõtetega
HEAD HARJUMUSED – kuidas koostada isiklik 5  + 5 + 5 valem, mille igapäevane kasutamine ei võtaks palju aega, aga mille kasutamine aitab hoida vaimse tervise tasakaalus

MIKS SEDA VALEMIT KASUTADA?
Sest inimene, kes oskab ennast juhtida ka rasketes olukordades, on õnnelik inimene. Me kõik tahame õnnelikud olla. See on võimalik.

MATERJALID: Loenguga saab kaasa tellida ka raamatu „Ma ei ole hullult lahe“, mis on koolitaja enda läbipõlemise lugu, ühtlasi ka läbipõlemise ennetamise käsiraamat. Raamatu saab tellida paberraamatuna, e-raamatuna ja ka inglisekeelse e-raamatuna. 

ERISTUV KLIENDIKOGEMUS DIGITAALSEL AJAL

Märksõnad: kliendikogemus, digitaalsed kanalid, klienditeekonna faasid, eristuv klienditeeninduse keel digitaalsel ajastul

Formaat: Kontaktkoolitus / veebikoolitus + iseseisev töö
Koolituse kestus antud teemal: 5,5 tundi
Kellele mõeldud: Ettevõtetele, kes puutuvad igapäevaselt kokku kliendikogemuse pakkumisega ja tahavad seda teha eristuvalt. Meeskonnale, kes tahab pakkuda head kliendikogemust ka läbi digitaalsete kanalite, aga ei oma motivatsiooni ega oskusi, kuidas seda teha nii, et ühekordsete klientide asemel tekiks lojaalsed ja õnnelikud püsikliendid

TELLI KONSULTATSIOON:  Ja saa rohkem teada, mis tehnikate abil saab panna sinu meeskonna naeratama ja sinu ettevõtte kliendikogemuse eristuma läbi digikanalite.

Kui koolituse tellid, siis on esimene konsultatsioon tasuta. Muidu toimub hinnastamine konsultatsiooni tunnitasu alusel.

Kirjuta info@katisuun.ee ja küsi lisa.

STAND-UP SUGEMETEGA VESTLUSÕHTU KOOSTÖÖS UNISTUSTE AGENTUURIGA

Märksõnad: stand-up, läbipõlemise ennetamine, meelelahutus, karmid teemad läbi lillede

Formaat: Vestlusõhtu
Tingumused: Osalejaid alates 25
Kellele mõeldud: Ettevõtted, kes tahaks oma meeskonnale selgitada, miks peaks oma vaimset tervist tugevana hoidma, aga mingi ettevaatlikkus ei lase ettevõttesse “tõsist” koolitust tellida. Appi tõttavad Kati Suun ja Unistuste Agentuuri looja ja Aasta Ema Liina Pulges, kes suudavad läbi nalja ära rääkida, miks ei tohiks inimesed hulluks minna. 

SISU: Vestlusõhtu on Kati ja Liina isiklikest kogemuslugudest kokku seatud. Ettekandmisele tulevad lood, mis meid kõiki hulluks ajaks ja mida teha, et neid olukordi ennetada.

KANAL 2 ÕHTU SAATES: Siin saad ülevaate, mida sul oodata, kui sa need naised oma meeskonda lased. 

Scroll to Top