RAAMATUESITLUS – “Ma ei ole hullult lahe! 19.12.2019

Vau. Fakt, et raamatuesitlus oli 19.12.19 aga minu raamat “Ma ei ole hullult lahe” on PEAAEGU, ET LÄBI MÜÜDUD on lihtsalt nii.. uskumatult tore! ❣️

Olen ise hästi rahul. Õnnelik ka. Tähistasin raamatu ilmumist olles täiesti omas elemendis koos inimestega, kes mulle meeldivad. Väga. Terve päev oli hästi voolav, lihtne. Saime kallistada, jutustada. Nalja sai ka. Hästi palju. Päev oli täpselt selline nagu üks minu raamatuesitlus olema peab. Voolav ja vägev. Teen sügava kummarduse selle ägeda päeva eest minu forever parimale sõbrale ja noh.. õele (alati, mis iganes eluolukorras ka must-have partner-in-crime) kes ühtlasi on ka üks parimaid DJ-sid keda tean @girtisuun ja forever lemmik staarmeikarile ja kallile sõbrale @makeupbyandrus. Ja olen ülimalt tänulik oma uutele sõpradele Riiale ja Evelinile, kes on ühtlasi RIISAIKELI – ühe parima ja eksklusiivsema taaskasutus-butiigi loojad ja perenaised. Suurd musid ka teile, kes ennast allolevatest screenshottidest ära tunnevad ja minu musid teile, kellega koos peegli ees selfit teha ei jõudnud! Vahepeal oli lihtsalt sutsu kiire. AITÄH, et tulite!

AITÄH RIISAIKEL SELLE MEGASTIILSE KESKKONNA EEST. ♡
KLIKI SEDA KASTI JA VAATA ELUSTIILIPOEST RIISAIKELIST ROHKEM SIIT.

AITÄH SIS JA MU LEMMAR DJ MAAILMAS. ♡
KLIKI SEDA KASTI JA VAATA GIRTI SUUNI KOHTA LÄHEMALT.

AITÄH MUSU ANDRUS, HEA SELTSKONNA JA KAUNI MEIGI EEST ♡
KLIKI SEDA KASTI JA VAATA STAARMEIKARI ANDRUS TAMME KOHTA SIIT.

PS.
RAAMATUID ON ALLES 149 – PABERILE NEID ENAM EI TULE. ENDALE SAAD SOETADA EKSEMPLARI RIISAIKELIST VÕI KLIKKIDES SIIA – JA TELLIDA ENDA RAAMAT OMNIVA PAKIAUTOMAATI!

Jagan teile juba ka pisut tagasisidet! Nii tore on kuulda, et minu loost ja minu tegemistest on teile rõõmu! ♥️
Scroll to Top