AUSAD MEHED ja mina, naeratav depressioon ja ülestunnistused.

Kui sina hoiad käes minu raamatut, siis tead, et leheküljel 93 leidsid sa suunamise siia lehele. Kui sa veel ei hoia käes minu raamatut ja soovid seda lugeda, siis saad selle soetada klikkides SIIA.

Niisiis. Lubasin, et saad siit lugeda puuduoleva osa naeratavast depressioonist. Otsustasin aga hoopis midagi toredamat teha ja läksin Chris Kalale Ausad Mehed podcasti külla. Ja rääkisin tervelt 2 tundi ja 16 minutit. Et sa ei peaks mind ainult lugema – vaid saaksid ka kuulata!

Rääkisin minule sattunud kogemusnõustaja rollist ja sellest, kuidas mina elu näen. Ja sellest, kes ma olen ning sellest, kuidas ma plikana välguga kohtusin ja mis see minu tajudele teinud on – kuidas elus edasi aidanud. Rääkisin teiste nõustamisest. Ja sellest kuidas vanad ravitsejad mind taga ajasid, edust, armastusest, ohverdustest ja ohvrirollidest, eneseabiühiskonnast ja õppimisest. Ja paljust muust ka.

Ma olen hästi tänulik, kui jagad oma mõtteid, mida võiksin teistele tagasisidena jagada. Kirjuta, mis tunded, seosed ja lood tekkisid nii raamatuga kui ka podcasti kuulates. Selleks võid kasvõi paar sõna saata sõnumiga numbrile +372 5220 145 või kirjutada lugu@katisuun.ee või näiteks facebookis messengeris katisuun.ee lehel.

♥️

Scroll to Top