Tsau, 

Kutsun sind sel suvel liituma minu e-kogukonnaga, kus hetkel käimas arenguprogramm “Minapildi Restart”. 

See on 12-sammuline teekond, mis aitab sul ellu viia oma elus soovitud muutuse – olgu selleks mõtlemine, töö, suhted, söömine või treening. 

Igal esmaspäeval saadan sulle uue osa, uued kodused ülesanded ja kokkuvõtte eelmisest nädalast. 

E-kogukonnaga saavad tasuta liituda kõik, kes soetavad minu paberraamatu või e-raamatu “Ma ei ole hullult lahe”. 

Raamat soeta SIIT. 

Kohtume e-kogukonnas!

Kati

 

Usun, et meile igaühele on määratud elada õnnelikult. Isegi, kui oleme kogenud täielikku kaost, raskusi ja tundeid, mida me tunda ei taha. Isegi, kui me hetkel ei ole rahul ja tundub, et kõik teised ümber on palju õnnelikumad, saame tegelikult hästi palju ära teha, et tunda sama, mida me arvame teisi kogevat. Päris õnn tundub aga ootavat alati kuskil pisut kaugemal, natukene nagu tuule poolt õhku puhutud ära õitsenud võilillenups. Mida rohkem käega üritame seda kätte saada – seda kaugemale need udemed liiguvad. Oled ehk küll õitsenud udemeid taga ajanud – et aru saada, mida ma öelda tahan? Küll aga on ju teada tuntud vana tõde – selleks, et saada või tunda midagi, mida sa varem ei ole tundnud või saanud pead sa tegema midagi, mida sa pole veel teinud. Seda kutsutaksegi…. . . MUUTUSEKS.

Põhjus, miks olen kokku seadmas programmi “MINAPILDI RESTART”, mis aitab inimesel juhtida soovitud isiklikke positiivseid muutusi oma elus on see, et näen oma töös palju inimesi, kes räägivad muutumisest ja sellest, kuidas nad tahaksid ühte või teist asja saavutada. Olgu selleks isiklik muutus elus, suhtes või siis tööalaselt. Kes tahab uut suhet, uut tööd, uut “mina”, uut kaalunumbrit – uut elu. Kõiki meid aga ühendab üks asi ja see on fakt, et me kõik oleme inimesed ja reeglina seisame me ise enda tee peal ees. Olen oma elus pidanud mitmeid kordi läbi viima suuri muudatusi ja olen täheldama hakanud mustrit. Minu jaoks käib iga muutus läbi 12 sammu. Eesmärgist kindluseni. Siin programmis toongi välja millest koosneb üks inimese isiklik muutus – ja mis need sammud minu jaoks tähendavad. Iga samm on seotud eelmise ja järgmisega ning iga sammu juures toon välja nii iseenda isiklikud õppetunnid, kui ka harjutused, tehnikad ja ideed, kuidas saada järgmise sammu juurde. 12-sammuline isiklike muutuste programm jaguneb omakorda kolme osasse.

1 OSA: TAHE MUUTUDA – eesmärk, tegevuskava, kontroll ja nitro (need osad saadan juunis – igal esmaspäeval üks osa)  

Need on need sammud, kus mistahes välise või sisemise mõjutuse tagajärjel oleme otsustanud muutuda. Seame eesmärgi, paneme paika tegevuskava, kuidas selleni jõuda – tunneme, et haarame oma elu üle kontrolli ning lülitame sisse nitro ehk motivatsiooni.

2.OSA: MUUTUSE PROTSESS – viivis, kahtlus, sein ja kahetsus (need osad saadan juulis – igal esmaspäeval üks osa)  

Endalegi arusaamatutel põhjustel aga hakkame kohe, kui oleme nitroga endale paraja motivatsioonisüsti ära andnud, viivitama. Just. On erinevat tüüpi viivitajaid – aga kõik viivitavad. Hakkab kogunema viivis. Sellest poeb hinge kahtlus, millest ehitame endale ette seina, mille taga siis vaikselt kahetseda, et üleüldse julgesime sellisele eesmärgile mõelda. Teine osa ehk muutuse protsess on kindlasti üks segasemaid aegu meie muutuse juures. Siin tuleb lihtsalt teadvustada, mis toimub.

3.OSA: UUS SINA –  üleminek, küsimus, ühendus ja kindlus ( need osad saadan augustis – igal esmaspäeval üks osa) 

Kolmandas osas toimub üleminek – mina nimetan seda ajaks enne koitu. Üleminek on nii füüsiliselt kui vaimselt ilmselt kõige raskem aeg ja kuna enamus meist on sellest muutuste teekonnast juba nii väsinud, siis paljud meist pööravad tagasi, sest seda valgust ei kipu tulema. Tekivad igasugused uued küsimused – iseenda, sõprade, töö ja elu kohta. Tekib ka see kõige suurem küsimus. Kas see kuhu ma jõudnud olen – olegi mina. Siis sünnib ühendus ja kui oskame sellest püsiühenduse luua jõuame muutuse viimase osani milleks on kindlus. See on viimane samm – ehitada üles oma kindlus, iseenda sisse.

 

Liidan teid kogukonda alates sellest osast, kus me parasjagu oleme –  materjali on igas osas umbes 4-5 lehekülge. Teie saate puuduolevad osad endale tavapostiga töölehtedena koju tellida. Töövihiku kohta rohkem SIIT.  

LIITU E-KOGUKONNAGA 👇

Sina lihtsalt telli raamat ja mina teen ülejäänud liigutused. E-kogukonnaga on tänaseks LIITUNUD JUBA 1000+ MUUTUJAT!
Scroll to Top