Raadio Elmar kutsus külla! Kati Suun saates Ikigai!

Kati Suun Inspiratsioonikõneleja Raadio

"Ma ei kirjuta enesearengust teiste inimeste pärast. Teen seda iseenda pärast. Ma olen parajalt isekas. Panen oma asju kirja seepärast, et need mul enam kunagi meelest ei läheks. Kui keegi minu pealt õpib, on see ju ainult boonuseks!"

 

Kui saatejuht Tiiu Sommer mulle kirjutas ja ütles, et Raadio Elmar ootab mind külla, tekkis koheselt soe tunne sisse. Selles podcastide maailmas on vahelduseks täitsa tore käia külas päris raadios, päris saatejuhil. Boonuseks oli muidugi see, et saatejuhiks oli alati särav Tiiu Sommer, kaas-lõvi! Kes teab, see teab!

Mis saade see Raadio Elmar – Ikigai on ka?

Ikigai saatesarjas astuvad raadio Elmar stuudiost läbi erinevad Eesti ühiskonna tegelased – tunnustatud arstid, muusikud, ettevõtjad jpt. inimesed, kes on oma eesmärgi elus leidnud. Nad on millegi silmapaistva ja kasulikuga hakkama saanud ning saatesarja idee on nende vaprate lugudega inspireerida ja julgustada ka teisi tegutsema. Saatejuhid: Mari-Liis Männik, Tiiu Sommer ja Tambet Ind.

Kui uurisin, et mida täpsemalt ma seal rääkima pean, siis sain selle mesimagusa vastuse, mida igaüks tegelikult ootab. Räägi sellest, mida parasjagu päev ja elu sulle ette kirjutab. Ei mingeid küsimusi, vastuseid või teemasid. Ei mingit juttu väärtuse loomisest ja sellest, kuidas peaksin saatekülalisele “midagi andma”. Raadio Elmar märkas mind kui säravat tegelast, kelle kogemusest oleks ehk mõnel kuulajal ka kasu. tahtis, et ma lihtsalt jagaks, kes mina olen, mida mõtlen ja mida oma elus oluliseks pean. Saan öelda, et just seda ma tegingi.

Mis siis raadios jutuks tuli?

Rääkisin oma esimesest raamatust “Ma ei ole hullult lahe” ja natukene ka uuest positiivsete muudatutse tööraamatust “Minapildi Restart”. muuseas rääkisin sellest, mis plaanid on uueks aastaks, kuidas ma seni elanud olen ja jõudsime rääkida isegi sellest, mida teha lõikeroosidega, kui nad on uusi varsi kasvatama hakanud. Raadio Elmar on selles suhtes mõnus koht – sealt seda “tühja juttu” välja ei lõigata, vaid antakse hoopis minuteid juurde, sest vestluses tuli välja, et need tühjad asjad ongi just need samad asjad, mis selle elu siin planeedil elamisväärseks teeb! Tundus ttühi loba, aga oli kuidagi nii “täis”.

Ei tea kas kasu saab, aga endal oli küll tore.

Kuula saadet siit.

Kati

2 RAAMATUT + KINGITUS

2 raamatut + kingituseks raamatu mõtteteradega helkur + tasuta saatmine

MINAPILDI RESTART

Tööraamat, mis aitab ära teha mistahes eluliselt vajaliku positiivse muutuse.

MA EI OLE HULLULT LAHE

Kati Suuni isiklik kogemuslugu ja läbipõlemise ennetamise käsiraamat üheskoos.