Esoteerika rokib – kanal 2 õhtus nõidadest ja hulludest lugudest!

Esoteerika tundub olevat kõigi eestlaste lemmikteema. Nüüd saab järele vaadata klippi, kus Kati Suun ja Liina Pulges rääkisid uuest stand-upi sugemetega kohtumisõhtust “Hullud lood” justnimelt nendel teemadel. Kati Suun on läbi käinud kõiksugused vahvad tegelased – nõidadest šamaanideni. 

Esoteerika on trend – seda leidub Eestis seinast seina. Turul on kristalliterapeutidest, ingliterapeutideni. Šamaanidest hüpnotisöörideni. Kõik ikka selle jaoks, et inimene endas selgust saaks. Ka Katil ei ole esoteerika maailm võõras. On ta ju ise metsapoole – õppinud nõidade käe all, selgeks saanud pärimusmeditsiiini ja tagatippu veel ka “välguga pihta saanud”. Selgitab nii mõndagi eks?  Küll aga on Kati kogenud ka kõige juhmimaid “nõidasid” ja kõige kummalisemaid esoteerikuid. Sellest kirjutab ta natuke vähem raamatus “Ma ei ole hullult lahe” – rohkem aga räägib vestltusõhtul “Hullud lood”. 

Väljavõte raamatust "Ma ei ole hullult lahe" - esoteerika kogemused!

Särtsakas stand-up sugemetega kohtumisõhtu "Hullud lood" - esoteerika ja kogemused!

“Ega iga lugu ei lõppenud kehvasti – mõned nõiad, ravitsejad ja šamaanid tõesti teavad, mis nad esoteerika maailmas teevad” ütleb Kati. Lihtsalt ka soolapuhujaid on oma jagu. 

Kõik lood ei mahtunud Kati raamatusse ära, aga need on liiga põnevad, et need lihtsalt enda teada jätta, ütles ta ise. Nii otsustas ta hullud lood ühte patta panna Liina Pulgesega, kes absoluutselt neid asju ei usu.

Seda põnevam eks! 

Kas esoteerika on lahendus? 

Just seda lahkavadki naised oma meelelahutuslikus, häbematult ausas ja kohati lihtsalt liiga naljakas vestlusõhtute sarjas “Hullud lood”. 

Rohkem vestlusõhtu kohta siit:

Sõbrad – pole soovitatav külla minna. Kontor – parem hoiduda. Kinod ja teatrid – kindlasti mitte minna. Jõulupeod – absoluutne ei! Midagi pole teha, aga enamik eestlasi on selle pideva hirmutamise tõttu juba vabatahtlikult vahetanud oma sügisväsimuse talvemasenduse vastu. Et seda veidigi talutavamaks teha, on oma jõud ühendanud meelelahutaja ja #aastaema Liina Pulges ning vaimse enesejuhtimise koolitaja Kati Suun. Nad tulevad su kontorisse või virtuaalsele jõulupeole ning teevad tuju paremaks.
Te saate koos meeskonnaga kuulda lugusid nende uskumatust elust, nende üle naerda ning lõpus koos tõdeda, et pole teie elul viga midagi. Kuigi Liinal on neli last ja ta elab Tartus (!), siis on ta sellest hoolimata saavutanud seisu, kus temast on saanud peategelane sarjas „Lihtsa elu Liina”. Ja siis on meil siin kahe raamatu autor Kati Suun, kes on omal nahal ära katsetanud mitu vaimset häiret ning hobi korras käinud läbi kõik eesti šamaanid ning ingli- ja kristalliterapeudid.